ÚJ SZÁMLASZÁM! TÉRÍTÉSI DÍJ, TANDÍJ BEFIZETÉSE UTALÁSSAL

Egy kis segítség térítési, és tandíj

fizetéssel kapcsoltban.

 

 

 

 

 

Tisztelt Szülők!

 

Értesítjük, hogy a Kapronczai Alapfokú Művészetoktatási Intézmény növendékeinek tandíja illetve térítési díja banki átutalással is befizethető az alábbi számlaszámra:

 

Táncművészetért Alapítvány:

11731056-21456217

Kérjük, hogy a közlemény rovatba a könnyebb azonosíthatóság miatt minden esetben tüntessék fel a tanuló nevét!!!

 

Befizetési határidők:

 

I.félév: 2023. október 15.
részletfizetés esetén, 1.részelt: 2023. szeptember 15. minden hónap 15-e

 

II.félév: 2024.március 15.

 

Köszönettel: Kapronczai Balázs

igazgató

SZIGO KUPA LATIN MB, FELNŐTT- IFJÚSÁGI STANDARD, JUNIOR LATIN, SENIOR STANDARD, PROFI 10T RL ÉS KLUBKÖZI TÁNCVERSENY

2023 április 1-én ismét nagyszabásu versenyt szervezünk Siklóson.

Az ország legjobb Ifjúsági Latin versenyzői mellett, Standard ranglista, Senior ranglista, illetve klubközi versenyek kerülnek megrendezésre.

Szigo Kupa belépőjegyek:

10 év alatt ingyenes
10-16 év között: 3000 Ft
16 év felett és Felnőtt: 4000 Ft
Nyugdíjas: 3000 Ft
Asztalos jegy: 10.000 Ft

 

A verseny forgatókönyve az alábbi linken elérhető!

 

FORGATÓKÖNYV SZIGO KUPA 2023

 

AMETISZT KUPA 2022.

A Kaposvári Ametiszt kupán 18 szor állhattunk dobogóra. Tanítványaink fantasztikusan szerepeltek.

 

 

 

 

Gyermek I E Latin:
1. hely: Pintér Roland – Barkaszi Kata
2. hely: Spantler Krisztián György – Karlovecz Lili
4. hely: Szieberth Kende – Horváth-Szabó Alíz

Gyermek II E Standard:
1. hely: Kapronczai Ádám Tamás – Villányi Dorka

Gyermek II E Latin:
3. hely: Pintér Roland – Barkaszi Kata
6. hely: Spantler Krisztián György – Karlovecz Lili
7. hely: Szieberth Kende – Horváth-Szabó Alíz

Gyermek II D Latin:
1. hely: Kapronczai Ádám Tamás – Villányi Dorka

Junior I E Latin:
1. hely: Szatmári Levente – Dömse Petra

Junior I D Standard:
5. hely: Horváth Szilárd – Vastag Hanga Anna
6. hely: Szojkó Gábor Guidó – Kiss Tamara

Junior I D Latin:
2. hely: Horváth Szilárd – Vastag Hanga Anna
4. hely: Dul Dominik András – Schilling Kamilla

5. hely: Radó Márk Milán – Vastag Cseperke Véda

9. hely: Szojkó Gábor Guidó – Kiss Tamara

 

Junior I C Standard:

1. hely: Kapronczai Benedek – Mészáros Szofi

 

Junior II E Latin:

2. hely: Szatmári Levente – Dömse Petra

 

Junior II D Standard:

2. hely: Gál Barnabás – Fűzy Hanna

3. hely: Sovány Zsombor – Dömény Lili

6. hely: Szőcs Márton – Pintér Dóra Rebeka

 

Junior II D Latin:

2. hely: Gál Barnabás – Fűzy Hanna

6. hely: Szőcs Márton – Pintér Dóra Rebeka

8. hely: Schmidt Marcell – Kőnig Laura

 

Ifjúsági E Standard:

1. hely: Csonka István – Szabó Virág Ilona

 

Ifjúsági E Latin:

2. hely: Csonka István – Szabó Virág Ilona

 

Ifjúsági D Standard:

1. hely: Balatonyi Krisztián – Takács Karola

2. hely: Gál Barnabás – Fűzy Hanna

5. hely: Sovány Zsombor – Dömény Lili

7. hely: Szőcs Márton – Pintér Dóra Rebeka

 

Ifjúsági D Latin:

4. hely: Gál Barnabás – Fűzy Hanna

5. hely: Balatonyi Krisztián – Takács Karola

 

Felnőtt E Standard:

1. hely: Csonka István – Szabó Virág Ilona

 

Felnőtt C Standard:

5. hely: Tarcsay Tamás – Szabó Lili Petra

 

Felnőtt C Latin:

6. hely: Takács Gábor Árpád – Sepsi Alexandra

 

Junior I B Latin:

2. hely: Kapronczai Benedek – Mészáros Szofi

CSODASZARVAS TÁBOROK 2022

Tánc közben az lehetsz ami lenni akarsz abban a pillanatban” – Tematikus művészeti napközis
és bentlakásos táborok

Pedagógusaink a két hét alatt 21 napközis tábort és 5 bentlakásos tábort valósítottak meg, és juttatták
rengeteg élményhez a résztvevőket.
A táborokban összesen 616 fő általános iskolás vett részt, közülük 4 fő kettő táborban is.

 

Pdf formátumban is megtekinthető a dokumentum: ide kattintva

 

ARABESZK ONLINE VERSENY

Gratulálunk a szép eredményekhez!

 

 

 

 

 

Arabeszk Online Verseny

Mester Léna- Arany minősítés- Különdíj!

Dudás Anna- Arany minősítés- Különdíj!

Kreznanics Emma Zoé- Arany minősítés- Különdíj!

Mester Léna, Vida Petra- Hippi nic-Arany minősítés!

Gratulálunk mindenkinek!

XX. LÁSZLÓVILL KUPA

Gratulálunk mindenkinek!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junior I E Standard
Horváth Szilárd – Vastag Hanga Anna 4. hely
Szojkó Gábor Guidó – Kiss Tamara 7. hely

Junior I E Latin:
Dul Dominik András – Schilling Kamilla 2. hely
Radó Márk Milán – Vastag Cseperke Véda 6. hely

Junior I D Latin:
Horváth Szilárd – Vastag Hanga Anna 8. hely
Szojkó Gábor Guidó – Kiss Tamara 10. hely

Junior II E Standard:
Horváth Szilárd – Vastag Hanga Anna 4. hely
Szojkó Gábor Guidó – Kiss Tamara 6. hely

Junior II E Latin:
Szőcs Márton – Villányi Kata 3. hely
Radó Márk Milán – Vastag Cseperke Véda 4. hely
Schmidt Marcell – Kőnig Laura 7-8.hely
Pipa Levente – Bay Jázmin 9. hely

Junior II D Standard
Szőcs Márton – Villányi Kata 7.hely
Froner Bendegúz – Lábodi Laura 9.hely

Junior II D Latin:
Horváth Szilárd – Vastag Hanga Anna 10. hely
Froner Bendegúz – Lábodi Laura 11.hely
Szojkó Gábor Guidó – Kiss Tamara 12.hely

Ifjúsági E Standard
Csonka István – Szabó Virág Ilona 4.hely

Ifjúsági E Latin:
Balatonyi Krisztián – Takács Karola 4. hely
Schmidt Marcell – Kőnig Laura 8.hely
Csonka István – Szabó Virág Ilona 9. hely
Pipa Levente – Bay Jázmin 10. hely

Ifjúsági D Standard:
Balatonyi Krisztián – Takács Karola 12. hely

Ifjúsági C Latin:
Fehér Dominik – Fehér Violett 11-12. hely

Ifjúsági B Latin:
Katona Zétény Máté – Lévai Blanka 7. hely

Felnőtt C Latin:
Takács Gábor Árpád – Sepsi Alexandra 6. hely
Fehér Dominik – Fehér Violett 19. hely

Felnőtt B Standard:
Katona Zétény Máté – Lévai Blanka 2. hely
Pohli Gergely – Pohli-Tóth Kinga 5. hely

Felnőtt B Latin:
Katona Zétény Máté – Lévai Blanka 9. hely

RL Senior Standard:
Váczi Márk Dr. – Váczi Noémi Katalin 2. hely
Keijzer Henry – Pintér Hedvig 4. hely

RL Felnőtt Standard:
Panka Dániel – Panka Dorottya 8. hely
Pohli Gergely – Pohli-Tóth Kinga 18. hely

 

Galéria elérhető: ITT

 

Gratulálunk mindenkinek!

TÁNCISKOLÁS VERSENY 2022. MÁJUS

Tánciskolás versenyzőink szuperül teljesítettek a hétvégén!
Büszkék vagyunk rátok, gratulálunk az elért eredményekhez!

HÉTVÉGI FELNŐTT-IFI LATIN, JUNIOR STANDARD, SENIOR LATIN, PROFI STANDARD VERSENY EREDMÉNYEI:

Gratulálunk a csodálatos eredményekhez!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eredmények:

Ranglista Felnőtt Latin:
Barkaszi Bálint – Salamon Sára 22. hely

Ranglista Junior Standard
Rozina Ákos – Kapronczai Sára Panna 2. hely

Gyermek II D Latin:
Kapronczai Ádám Tamás – Villányi Dorka 1. hely

Junior I E Standard
Horváth Szilárd – Vastag Hanga Anna 6. hely

Junior I E Latin:
Radó Márk Milán – Vastag Cseperke Véda 5. hely

Junior I D Latin:
Horváth Szilárd – Vastag Hanga Anna 11. hely

Junior II E Latin:
Szőcs Márton – Villányi Kata 6-7. hely

Junior II D Standard
Szőcs Márton – Villányi Kata 5. hely

Felnőtt C Latin:
Takács Gábor Árpád – Sepsi Alexandra 10. hely
Deresi Vajk István – Mór-Baranyai Anna 14. hely

Gratulálunk!

C ÉS B TÍZTÁNC, E HATTÁNC, D NYOLCTÁNC OB ÉS KLUBKÖZI TÁNCVERSENY

A hétvégi versenyen nagy meglepetések születtek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junior I E Latin:
Dul Dominik András – Schilling Kamilla 1 hely

Junior I D Standard:
Mészáros Dávid Lajos – Reiter Léna 3. hely

Junior I D Latin:
Mészáros Dávid Lajos – Reiter Léna 4. hely
Szojkó Gábor Guidó – Kiss Tamara 8. hely

 

Junior II E Latin:

Torma Dániel – Végh Laura Hanna 1. hely

Schmidt Marcell – Kőnig Laura 8-9. hely

Pipa Levente – Bay Jázmin 8-9. hely

 

Junior II D Latin:

Gál Barnabás – Fűzy Hanna 9-10. hely

Froner Bendegúz – Lábodi Laura 11. hely

Szojkó Gábor Guidó – Kiss Tamara 15. hely

 

Ifjúsági E Latin:

Balatonyi Krisztián – Takács Karola 2. hely

Csonka István – Szabó Virág Ilona 3. hely

 

Ifjúsági D Standard:

Auer Kristóf Zsolt – Pintér Dóra Rebeka 3. hely

Balatonyi Krisztián – Takács Karola 8. hely

 

Ifjúsági C Latin:

Kaiser Kristóf – Paál Viktória Anna 12. hely

 

Ifjúsági B Latin:

Katona Zétény Máté – Lévai Blanka 6. hely

 

Felnőtt B Standard:

Pusch Kevin – Józsa Janka 1. hely

 

Felnőtt A Latin:

Benkő Arnold – Gruber Rebeka 3. hely

Pusch Kevin – Józsa Janka 5. hely

 

OB Junior I D Nyolctánc:

Mészáros Dávid Lajos – Reiter Léna 6. hely

 

OB Junior I C Tíztánc:

Kapronczai Benedek – Mészáros Szofi 2. hely

 

OB Junior II D Nyolctánc:

Auer Kristóf Zsolt – Pintér Dóra Rebeka 8. hely

Sovány Zsombor – Dömény Lili 9. hely

Gál Barnabás – Fűzy Hanna 11. hely

Froner Bendegúz – Lábodi Laura 12. hely

 

OB Ifjúsági E Hattánc:

Csonka István – Szabó Virág Ilona 3. hely

 

OB Ifjúsági C Tíztánc:

Kaiser Kristóf – Paál Viktória Anna 7. hely

 

Gratulálunk párosainknak!

A MAGYAR NEMZETI VERSENYTÁNC VÁLOGATOTT KERETTAGOK KÖZÖTT A SZIGO KTSE 5 PÁROSA!

A Magyar Nemzeti Versenytánc Válogatott Kerettagok között a Szigo KTSE 5 párosa!

 

A Magyar Nemzeti Versenytánc Válogatott Kerettagok között a Szigo KTSE 5 párosa!

Dr. Váczi Márk – Váczi Noémi
Barkaszi Bálint – Salamon Sára (Gála TSE)
Rozina Ákos – Kapronczai Sára
Kapronczai Benedek – Mészáros Szofi
Kapronczai Ádám – Villányi Dorka